Кількох гірників шахт, які страйкують у Кривому Розі, підняли на поверхню через погіршення самопочуття, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. За інформацією незалежної профспілки підприємства, на поверхню підняли трьох працівників шахти «Гвардійська» та одного – «Жовтневої».

Останньому стало зле на глибині, його шпиталізували.

Шахтарям у забій доправляють воду та їжу, однак висока вологість на глибині впливає на самопочуття. Біля шахт чергують рятувальники та медики.

У Кривому Розі восьмий день поспіль триває підземний страйк гірників. Із забою не виходять більше 200 гірників чотирьох шахт –  «Жовтнева», «Родіна», «Гвардійська» та «Тернівська». Всі вони належать приватному акціонерному товариству «Криворізький залізорудний комбінат».

Читайте також: У Кривому Розі відбулася акція протесту гірників 4 шахт на підтримку колег, які не виходять із забою

Серед вимог страйкарів: підвищення зарплат, поліпшення умов праці, повернення пільгового стажу за списками №1 та №2.

Колеги та родини підтримують їх наземними мітингами. Одна з таких акцій відбулася й увечері 10 вересня біля адміністративного корпусу підприємства.

В адміністрації комбінату повідомили, що розпочали переговори з протестувальниками.

Раніше депутати Криворізької міськради звернулися до президента, уряду та власників шахт міста, де тривають протести гірників, з вимогою провести перевірки на шахтах. Від власників вони вимагали якнайшвидше врегулювати конфлікт.

рекомендуємо також:

Discover more from ПАНСТВО

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading