Міністерство оборони Росії планує провести навчання повітряно-десантних військ в включеному Криму, заходи заплановані на березень. Про це повідомляє проєкт Радіо Свобода Крим.Реалії з посиланням на пресслужбу відомства.

«У середині березня на полігоні«Опук»в Криму, під керівництвом командира Новоросійського гвардійського десантно-штурмового гірського з’єднання гвардії генерал-майора Андрія Суховецького відбудеться командно-штабне навчання з гвардійським десантно-штурмовим Кавказьким казачим полком зі Ставрополя і гвардійським артилерійським полком з Анапи», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: СБУ повідомила про збереження загрози російського вторгнення

Як зазначає російське відомство, під час навчань десантники будуть відпрацьовувати десантування особового складу і техніки на незнайомий майданчик. Крім того, вони мають захопити об’єкти умовного противника і утримувати їх до прибуття основних сил з’єднання.

«Також десантно-штурмові підрозділи ВДВ відпрацюють висадку на необладнане морське узбережжя з великих десантних кораблів Чорноморського флоту Росії і оборону морського узбережжя від висадки морського десанту умовного противника», – додали у російському Міноборони.

Наразі немає реакції відповідних відомств України на цю інформацію.

Після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові і в акваторії Чорного моря, а також завозить військову техніку, зокрема, системи протиповітряної оборони.

 

рекомендуємо також: