Народна депутатка з «Європейської солідарності» Ірина Геращенко розповіла про стан колишнього політв’язня Кремля, кримчанина Володимира Балуха, якого побили на початку вересня в Києві. За інформацією його лікарів, стан Балуха – стабільний.

«Хороші новини від лікуючих лікарів В. Балуха: «Пацієнт стабільний, відкриває очі, рухає руками і ногами! Динаміка позитивна. Потрібен час. Займаємося», – написала Ірина Геращенко у фейсбуці.

Минулого тижня з’явилися повідомлення, що стан Володимира Балуха стабілізувався, і що лікарі заявляють про позитивну динаміку.

Про те, що Балуха побили, стало відомо вранці 8 вересня. Поліція Києва кваліфікувала це як розбій. За даними поліції, Балух 7 вересня у компанії 10–15 осіб відпочивав у одному із закладів на території Гідропарку, востаннє його бачили близько півночі. 18 вересня поліція затримала підозрюваного в нападі, 19 вересня суд його заарештував.

7 вересня виповнився рік, відколи Балуха, Сенцова й 33 інших українців, зокрема і політв’язнів, звільнили з російського ув’язнення.

рекомендуємо також:

Discover more from ПАНСТВО

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading