Міністерство освіти і науки України планує провести зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня до 17 липня, повідомила виконувачка обов’язків міністра Любомира Мандзій в ефірі каналу «Україна 24».

«Плануємо провести ЗНО з 25 червня до 17 липня. Перед цим, 15-17 числа, ми повинні провести пробне тестування. Щоб це було безпечно, ми працюємо над алгоритмом, який повинен схвалити державний санітарний лікар», — цитує канал Мандзій.

Вищі навчальні заклади, за словами Мандзій, повинні незабаром оприлюднити терміни вступної кампанії на своїх сайтах. Термін подачі документів почнеться пізніше, ніж зазвичай, через карантин, пов’язаний з епідемією коронавірусу.

Читайте також: Завершення навчального року, ЗНО, випускні і вступна кампанія: інтерв’ю в.о. міністра освіти Любомири Мандзій​

При цьому випускники з тимчасово окупованих територій, нагадала голова МОН, вступають за окремою процедурою і не зобов’язані складати ЗНО.

4 травня Міністерство освіти і науки повідомило, що навчальний рік у школах через карантинні заходи завершиться дистанційно до 1 липня.

Раніше виконуюча обов’язки міністра освіти Любомира Мандзій заявила в інтерв’ю Радіо Свобода, що заклади вищої освіти закінчуватимуть нинішній навчальний рік дистанційно.

рекомендуємо також:

Discover more from ПАНСТВО

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading