Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив 1 травня про отримання письмової повістким від поліції з вимогою з’явитися 4 травня у місцевий відділок.

«Свіжа прилетіла, влада нова, методи старі», – написав Бондаренко у фейсбуці і прикріпив зображення із текстом повістки.

Як випливає з повідомлення, міського голову Черкас хочуть бачити правоохоронці на допиті в рамках відкритого кримінального провадження.

Раніше сьогодні Нацполіція повідомила про кримінальне провадження за статтею про «порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням». Це сталося після учорашнього рішення влади Черкас про послаблення карантинних обмежень з 1 травня.

12 березня в Україні розпочався карантин у навчальних закладах через загрозу епідемії коронавірусної інфекції і щоб не допустити її поширення. З 17 березня заборонено роботу закладів розваг та громадського харчування (окрім приготування їжі на винос), обмежений рух транспорту. Працюють магазини продуктів, побутових товарів та аптеки.

Карантин мав тривати до 3 квітня, однак згодом уряд продовжив його ще на три тижні – до 24 квітня. Відтак термін карантину пролонгували до 11 травня.

 

рекомендуємо також:

Discover more from ПАНСТВО

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading