Міністерство культури та інформаційної політики очікує, що проєктно-будівельні роботи зі створення музею Революції гідності розпочнуться вже цьогоріч, повідомляє в суботу пресслужба відомства.

«У бюджеті-2021 на цей проєкт закладено 50 мільйонів гривень. Переговори з переможцем архітектурного конкурсу – німецькою компанією Kleihues & Kleihues Gesellschaft von Architekten – перебувають на завершальній стадії. Зазначимо, що навіть не маючи приміщення, музей щорічно реалізовує низку проєктів з вшанування учасників Революції гідності», – мовиться в повідомленні.

«Національний меморіальний комплекс героїв Небесної сотні – Музей Революції гідності» – майбутній меморіально-музейний комплекс, присвячений подіям Революції гідності. Заклад документально створений – у листопаді 2015 року. Меморіальний комплекс-музей має постати над майданом Незалежності, на алеї Героїв Небесної Сотні.

20 лютого в Україні – День героїв Небесної сотні. Пам’ятні заходи на вшанування учасників Революції гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної сотні проходять по всій країні.

рекомендуємо також:

Discover more from ПАНСТВО

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading